Aranyozott ezüst (Ag) gránát kövekkel díszített fülbevalópár, jelzett, bruttó: 5,5 g
Aukció neve: 287. Gyorsárverés
Kikiáltási ár: 22 000 Ft
Tételszám: 19185
Dátum: 2016-12-01
Kikiáltási ár: 22 000 Ft
Tételszám: 19185
Dátum: 2016-12-01