Boulogne, Valentin de (1591-1632) után, 18. sz.: Zenélő társaság
Aukció neve: 229. Régi Mesterek és 19. századi festmények
Aukció helye: Budapest, Balaton utca 8.
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Tételszám: 121
Dátum: 2017-12-05
Időpont: 17:00
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Tételszám: 121
Dátum: 2017-12-05
Időpont: 17:00