Magyar festő, 20. sz. második fele: Önarckép változatok
Aukció neve: 234.19-20. századi művészek
Aukció helye: Budapest, Balaton utca 8.
Kikiáltási ár: 80 000 Ft
Tételszám: 761
Dátum: 2018-05-29
Időpont: 17:00
Kikiáltási ár: 80 000 Ft
Tételszám: 761
Dátum: 2018-05-29
Időpont: 17:00