Osztrák festő, 19. sz.: Keresztelő Szent János
Aukció neve: 234.Régi mesterek, 19. századi művészek
Aukció helye: Budapest, Balaton utca 8.
Kikiáltási ár: 140 000 Ft
Tételszám: 121
Dátum: 2018-05-28
Időpont: 17:00
Kikiáltási ár: 140 000 Ft
Tételszám: 121
Dátum: 2018-05-28
Időpont: 17:00