Szentgyörgyi L. jelzéssel, 20. sz. első fele : Kilovaglás
Aukció neve: 245. 19–20. századi festmények és bútorok
Aukció helye: Budapest, Balaton utca 8.
Kikiáltási ár: 60 000 Ft
Tételszám: 121
Dátum: 2019-10-01
Időpont: 17:00
Kikiáltási ár: 60 000 Ft
Tételszám: 121
Dátum: 2019-10-01
Időpont: 17:00