Osztrák festő, 19. sz. második fele: Alpesi táj
Aukció neve: 249. Régi mesterek és 19. századi festmények
Aukció helye: 1055 Balaton utca 8
Kikiáltási ár: 120 000 Ft
Tételszám: 241
Dátum: 2019-12-03
Időpont: 17:00
Kikiáltási ár: 120 000 Ft
Tételszám: 241
Dátum: 2019-12-03
Időpont: 17:00