1991. 'A Magyar Köztársasági Érdemrend középkeresztje csillaggal, polgári tagozat' karikán jelzett zománcozott és aranyozott Ag kitüntetés nyakszalaggal, valamint brillantírozott, zománcozott ezüstcsillag függőleges tűvel, rajta
Aukció neve: 29. Major auction
Kikiáltási ár: 200 000 Ft
Tételszám: 30573
Dátum: 2018-05-19
Időpont: 18:00
Kikiáltási ár: 200 000 Ft
Tételszám: 30573
Dátum: 2018-05-19
Időpont: 18:00