Aba-Novák Vilmos (1894-1941): Bodajki templom 1922. Rézkarc, papír, jelzett, foltos, enyhén gyűrött, üvegezett keretben, 16×21 cm
Aukció neve: 32. Major auction
Kikiáltási ár: 16 000 Ft
Dátum: 2019-11-16
Időpont: 18:00
Kikiáltási ár: 16 000 Ft
Dátum: 2019-11-16
Időpont: 18:00