XIX. sz. második fele: Klasszicista fajansz ládika talpakkal. Figurális díszítésekkel. Formaszámmal. Kopásokkal. / Vintage fayance cart with figural decorations 20x16x19 cm
Aukció neve: 34. Major auction
Kikiáltási ár: 20 000 Ft
Tételszám: 11068
Dátum: 2020-11-07
Időpont: 18:00
Kikiáltási ár: 20 000 Ft
Tételszám: 11068
Dátum: 2020-11-07
Időpont: 18:00