Boldizsár István (1897-1984): Felsőbányai bányászházak. Olaj, vászon, jelzett, restaurált. Fa keretben, 47×60 cm. / István Boldizsár (1897-1984): Miner's houses in Baia Sprie. Oil on canvas, signed, restored. Framed. 47x60 cm
Aukció neve: 35. Major auction
Kikiáltási ár: 95 000 Ft
Dátum: 2021-05-08
Időpont: 18:00
Kikiáltási ár: 95 000 Ft
Dátum: 2021-05-08
Időpont: 18:00