L. Mötuste jelzéssel: Ex libris Metsaviir. Rézkarc, papír, jelzett, 8x9,5 cm
Aukció neve: 357. Online auction
Kikiáltási ár: 1 200 Ft
Tételszám: 10594
Dátum: 2019-11-07
Kikiáltási ár: 1 200 Ft
Tételszám: 10594
Dátum: 2019-11-07