Aknay János (1949-): Őrangyal. Computer print (EA 5/5), papír, jelzett, üvegezett keretben, 21×14,5 cm
Aukció neve: 359. Online auction
Kikiáltási ár: 5 000 Ft
Dátum: 2019-12-05
Kikiáltási ár: 5 000 Ft
Dátum: 2019-12-05