Zsolnay eozin mázas ülő kislány, jelzett, apró kopásokkal, karcolásokkal, m: 7 cm
Aukció neve: 359. Online auction
Kikiáltási ár: 2 000 Ft
Tételszám: 11165
Dátum: 2019-12-05
Kikiáltási ár: 2 000 Ft
Tételszám: 11165
Dátum: 2019-12-05