Jelzett csehszlovák süteményes tányér (6 db),kopott aranyozás, d: 17 cm (6×)
Aukció neve: 359. Online auction
Kikiáltási ár: 1 200 Ft
Tételszám: 11285
Dátum: 2019-12-05
Kikiáltási ár: 1 200 Ft
Tételszám: 11285
Dátum: 2019-12-05