Antal Irén (1903-1999): Séta, akvarell, papír, jelzett, 30×50 cm
Aukció neve: 360. Online auction
Kikiáltási ár: 4 000 Ft
Dátum: 2019-12-19
Kikiáltási ár: 4 000 Ft
Dátum: 2019-12-19