Olvashatatlan jelzéssel: Arborétum. Vegyes technika, vászon-karton, üvegezett keretben, 26×37 cm
Aukció neve: 360. Online auction
Kikiáltási ár: 3 000 Ft
Tételszám: 10244
Dátum: 2019-12-19
Kikiáltási ár: 3 000 Ft
Tételszám: 10244
Dátum: 2019-12-19