Abonyi Ernő (1884-1941): Enteriőr. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 66×55 cm
Aukció neve: 361. Online auction
Kikiáltási ár: 110 000 Ft
Dátum: 2020-01-09
Kikiáltási ár: 110 000 Ft
Dátum: 2020-01-09