Pállya Celesztin (1864-1948): Káposzta vásár. Olaj, falemez, jelzett, üvegezett keretben, 10×17,5 cm
Aukció neve: 361. Online auction
Kikiáltási ár: 16 000 Ft
Tételszám: 10247
Dátum: 2020-01-09
Kikiáltási ár: 16 000 Ft
Tételszám: 10247
Dátum: 2020-01-09