Olvashatatlan jelzéssel: Poszáta. Olaj, farost, keretben, 29×19 cm
Aukció neve: 361. Online auction
Kikiáltási ár: 12 000 Ft
Tételszám: 10371
Dátum: 2020-01-09
Kikiáltási ár: 12 000 Ft
Tételszám: 10371
Dátum: 2020-01-09