Antal Irén (1903-1999): Séta, akvarell, papír, jelzett, 30×50 cm
Aukció neve: 362. Online auction
Kikiáltási ár: 3 000 Ft
Dátum: 2020-01-23
Kikiáltási ár: 3 000 Ft
Dátum: 2020-01-23