Cs. Németh Miklós (1934-2012): Budapesti látkép. Olaj, karton, jelzett, 29,5×39,5 cm
Aukció neve: 362. Online auction
Kikiáltási ár: 24 000 Ft
Tételszám: 10121
Dátum: 2020-01-23
Kikiáltási ár: 24 000 Ft
Tételszám: 10121
Dátum: 2020-01-23