Jelzett kínai ló nyereggel, kézzel festett gipsz, apró kopásnyomokkal, m:15 cm
Aukció neve: 362. Online auction
Kikiáltási ár: 2 600 Ft
Tételszám: 11105
Dátum: 2020-01-23
Kikiáltási ár: 2 600 Ft
Tételszám: 11105
Dátum: 2020-01-23