Aba jelzéssel: Trattori porto. Olaj, karton, üvegezett keretben, 30×40 cm
Aukció neve: 363. Online auction
Kikiáltási ár: 9 000 Ft
Dátum: 2020-02-06
Kikiáltási ár: 9 000 Ft
Dátum: 2020-02-06