Undi Mariska (1877-1959): Lány a kerítésnél. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett hibás keretben, 37×26 cm
Aukció neve: 363. Online auction
Kikiáltási ár: 16 000 Ft
Tételszám: 10242
Dátum: 2020-02-06
Kikiáltási ár: 16 000 Ft
Tételszám: 10242
Dátum: 2020-02-06