XX.sz.e apa a fiával, festett, elefántcsont, jelzett, m: 9,5 cm
Aukció neve: 363. Online auction
Kikiáltási ár: 28 000 Ft
Tételszám: 11028
Dátum: 2020-02-06
Kikiáltási ár: 28 000 Ft
Tételszám: 11028
Dátum: 2020-02-06