AB jelzéssel: Margitszigeti kút, akvarell, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 48×34,5 cm
Aukció neve: 364. Online auction
Kikiáltási ár: 5 000 Ft
Dátum: 2020-02-20
Kikiáltási ár: 5 000 Ft
Dátum: 2020-02-20