Ács jelzéssel: Erdei út. Olaj, karton, sérült keretben, 50×34 cm
Aukció neve: 365. Online auction
Kikiáltási ár: 18 000 Ft
Dátum: 2020-03-05
Kikiáltási ár: 18 000 Ft
Dátum: 2020-03-05