Stranzi (?) Pál jelzéssel: Virágcsendélet dáliákkal, olaj, vászon, fa keretben, 70x50 cm
Aukció neve: 366. Online auction
Kikiáltási ár: 5 000 Ft
Tételszám: 10239
Dátum: 2020-03-19
Kikiáltási ár: 5 000 Ft
Tételszám: 10239
Dátum: 2020-03-19