Rozs János (1901-1987): Tere-fere. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 60×80 cm
Aukció neve: 367. Online auction
Kikiáltási ár: 40 000 Ft
Dátum: 2020-04-02
Kikiáltási ár: 40 000 Ft
Dátum: 2020-04-02