Olvashatatlan jelzéssel: Magányos ház. Olaj, farost, piszkos, sérült keretben, 50×60 cm
Aukció neve: 367. Online auction
Kikiáltási ár: 18 000 Ft
Tételszám: 10360
Dátum: 2020-04-02
Kikiáltási ár: 18 000 Ft
Tételszám: 10360
Dátum: 2020-04-02