Jelzés nélkül: Árvíz után. Olaj, vászon, Sérült. 100x73 cm
Aukció neve: 368. Online auction
Kikiáltási ár: 20 000 Ft
Tételszám: 10367
Dátum: 2020-04-16
Kikiáltási ár: 20 000 Ft
Tételszám: 10367
Dátum: 2020-04-16