Ábrahám Rafael (1929-2014): Délolasz táj. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 19,5×29,5 cm
Aukció neve: 369. Online auction
Kikiáltási ár: 4 000 Ft
Dátum: 2020-05-07
Kikiáltási ár: 4 000 Ft
Dátum: 2020-05-07