XIX. sz. vége: Bokály. Mázas cserép. Kézzel festett, sérült. 23,5 cm
Aukció neve: 369. Online auction
Kikiáltási ár: 5 000 Ft
Tételszám: 11041
Dátum: 2020-05-07
Kikiáltási ár: 5 000 Ft
Tételszám: 11041
Dátum: 2020-05-07