Sándor József (1887-1936): Bécsi kapu. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 35×31 cm
Aukció neve: 370. Online auction
Kikiáltási ár: 11 000 Ft
Tételszám: 10242
Dátum: 2020-05-21
Kikiáltási ár: 11 000 Ft
Tételszám: 10242
Dátum: 2020-05-21