Jelzés nélkül: Szerelem IV.. Olaj, vászon, keretben, 60×55 cm
Aukció neve: 370. Online auction
Kikiáltási ár: 2 000 Ft
Tételszám: 10365
Dátum: 2020-05-21
Kikiáltási ár: 2 000 Ft
Tételszám: 10365
Dátum: 2020-05-21