Moritz Zdekauer (MZ) kétszemélyes mokkás készlet, részben kézzel festett, matricás, jelzett (Parisi-Nagy-Áruház), kopott
Aukció neve: 370. Online auction
Kikiáltási ár: 18 000 Ft
Tételszám: 11196
Dátum: 2020-05-21
Kikiáltási ár: 18 000 Ft
Tételszám: 11196
Dátum: 2020-05-21