Almásy Aladár (1946-): Rózsatangó. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (28/100), enyhén foltos, üvegezett keretben, 39×29 cm
Aukció neve: 371. Online auction
Kikiáltási ár: 8 000 Ft
Dátum: 2020-06-04
Kikiáltási ár: 8 000 Ft
Dátum: 2020-06-04