Aba-Novák jelzéssel: Kikötő. Olaj, fa, sérült. Fa keretben. 38x37 cm
Aukció neve: 372. Online auction
Kikiáltási ár: 5 000 Ft
Dátum: 2020-06-18
Kikiáltási ár: 5 000 Ft
Dátum: 2020-06-18