Zsolnay eozin mázas váza, rajta női alakok, jelzett, apró kopásokkal, m: 16,5 cm
Aukció neve: 373. Online auction
Kikiáltási ár: 15 000 Ft
Tételszám: 11116
Dátum: 2020-07-02
Kikiáltási ár: 15 000 Ft
Tételszám: 11116
Dátum: 2020-07-02