Aba-Novák Vilmos (1894-1941): Tarjáni Simkovics Jenő portréja. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, restaurált, üvegezett keretben, 24,5x17,5 cm
Aukció neve: 374. Online auction
Kikiáltási ár: 18 000 Ft
Dátum: 2020-07-16
Kikiáltási ár: 18 000 Ft
Dátum: 2020-07-16