Márkusz Zsuzsanna (?-): Sziklás tengerpart, olaj, farost, jelzett, datált (1998), hátoldalán címkén feliratozott, fa keretben, 60×60 cm
Aukció neve: 374. Online auction
Kikiáltási ár: 10 000 Ft
Tételszám: 10241
Dátum: 2020-07-16
Kikiáltási ár: 10 000 Ft
Tételszám: 10241
Dátum: 2020-07-16