Finta Edit (1945 - ): Petőfi Sándor: Az Apostol. Rézkarc, papír, jelzett. 28x14 cm
Aukció neve: 375. Online auction
Kikiáltási ár: 4 000 Ft
Tételszám: 10121
Dátum: 2020-08-06
Kikiáltási ár: 4 000 Ft
Tételszám: 10121
Dátum: 2020-08-06