Perlmutter Izsák (1866-1932): Napos dombtető. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 12,5×17 cm
Aukció neve: 375. Online auction
Kikiáltási ár: 140 000 Ft
Tételszám: 10361
Dátum: 2020-08-06
Kikiáltási ár: 140 000 Ft
Tételszám: 10361
Dátum: 2020-08-06