Aba-Novák jelzéssel: Bohóc. Vegyes technika, karton. Kopott, kissé sérült fa keretben, 39,5x29,5 cm
Aukció neve: 376. Online auction
Kikiáltási ár: 7 000 Ft
Dátum: 2020-08-27
Kikiáltási ár: 7 000 Ft
Dátum: 2020-08-27