Pallagi Tamás (?-): Ősz Lillafüreden. Olaj, farost, üvegezett fa keretben, hátoldalán a művész autográf feliratával, 28x33 cm
Aukció neve: 376. Online auction
Kikiáltási ár: 7 000 Ft
Tételszám: 10480
Dátum: 2020-08-27
Kikiáltási ár: 7 000 Ft
Tételszám: 10480
Dátum: 2020-08-27