Farkas jelzéssel: Táj. Olaj, vászon. Fa keretben, 46x61 cm
Aukció neve: 377. Online auction
Kikiáltási ár: 4 600 Ft
Tételszám: 10121
Dátum: 2020-09-10
Kikiáltási ár: 4 600 Ft
Tételszám: 10121
Dátum: 2020-09-10