Olvashatatlan jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, fa. Díszes, sérült keretben, 23,5×17,5 cm
Aukció neve: 377. Online auction
Kikiáltási ár: 3 000 Ft
Tételszám: 10486
Dátum: 2020-09-10
Kikiáltási ár: 3 000 Ft
Tételszám: 10486
Dátum: 2020-09-10