97 LK jelzéssel: Táj házzal. Kréta, papír. Üvegezett, enyhén sérült fa keretben, 39,5×32 cm
Aukció neve: 378. Online auction
Kikiáltási ár: 1 200 Ft
Dátum: 2020-09-24
Kikiáltási ár: 1 200 Ft
Dátum: 2020-09-24