Lukovszky László (1922-1981): Forradalmárok (...) gépről röplapot szórnak 1918. XI. 16. Rézkarc, papír, jelzett, 20,5×30 cm
Aukció neve: 378. Online auction
Kikiáltási ár: 2 800 Ft
Dátum: 2020-09-24
Kikiáltási ár: 2 800 Ft
Dátum: 2020-09-24