Székely Pierre (1923-2001): Akrobata család. Színes litográfia, papír, jelzett, számozott (66/100). Az 1982-ben megjelent Kőcirkusz mappából. 70×50 cm / Pierre Szekely (1923-2001): The acrobat family (La famille acrobate). Lithography,
Aukció neve: 378. Online auction
Kikiáltási ár: 12 000 Ft
Tételszám: 10360
Dátum: 2020-09-24
Kikiáltási ár: 12 000 Ft
Tételszám: 10360
Dátum: 2020-09-24